INFO-CAL

Dodano: 2019-08-04

Informację


  • Telefon: +48 61 679 21 75
  • Adres: Chludowska 387
  • Kod pocztowy: 62-003
  • Miejscowość: Biedrusko
  • Link: https://www.cal.pl/

SkomentujNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Domeny regionalne

Oceń Firmę (0 z 0 głosów)

Opis

Zakładasz biznes i będziesz potrzebował strony internetowej, ale nie wiesz, do której firmy się zgłosić, aby uzyskać domenę i rozszerzenie? Odwiedź stronę cal.pl, gdzie znajdziesz specjalistów zajmujących się wszystkimi możliwymi sprawami związanymi ze stronami internetowymi w tym hostingiem, zabezpieczeniami i domenami. Warto postarać się, aby Twoja domena była wyjątkowa, gdyż to ona w dużej mierze zadecyduje o Twoim sukcesie. 

W ofercie wspomnianej firmy znajdują się najróżniejsze domeny, gdyż rejestruje ona niemal wszystkie rozszerzenia, jakie są dostępne, a co najważniejsze ma na to niezbędne pozwolenia i współpracują z NASK i EURID. Ceny przez nią oferowane są konkurencyjne i bez ukrytych kosztów. Na podanej stronie znajdziesz cennik i dowiesz się, ile kosztuje rejestracja i odnowienie na domeny funkcjonalne, regionalne i wszystkie inne także w wersji IDN, czyli z polskimi znakami diakrytycznymi.

Osoby, które mają domeny zarejestrowane u innych operatorów, mogą je przenieść do tej firmy bezpłatnie lub za niewielką opłatą, w zależności od rozszerzenia.

ZLOKALIZOWANE W OKOLICY:

THINK Sp. z o.o.

Rubież, 46
Poznań

MrGadget24

Fabryczna, 9B
Chodzież

MS Auto Car

Okólna, 38
Poznań