Pensjonat Nad Jeziorem

Dodano: 2019-02-16

Informację


Skomentuj  • Użytkownik Sonia Lewandowska dodał komentarz 2019-03-06 14:09:24
  • W tym pensjonacie zamówiliśmy salę na przyjęcie urodzinowe naszego taty i było niesamowicie. Wszystkim gościom się podobało, a solenizant ze wzruszenia nie mógł wydusić z siebie ani słowa.
  • Ocena : 5

Opis

Już niedługo staniecie się mężem i żoną, w związku z tym szukacie miejsca w województwie zachodniopomorskim, gdzie moglibyście zorganizować imprezę weselną? Przed wyborem sali weźcie pod uwagę ilość osób, którą może ona pomieścić i liczbę zaproszonych gości.

Interesuje Was sala na przyjęcie w Myśliborzu? W miejscowości tej działa Pensjonat Nad Jeziorem. W ciągu roku gości on osoby z różnych stron Polski, które wpadają do województwa zachodniopomorskiego w celach turystycznych lub wypoczynkowych.

Restauracja w Myśliborzu, w której możecie urządzić własne wesele, serwuje pyszne potrawy. Będziecie obsługiwani przez osoby odpowiednio wykwalifikowane i doświadczone. Możecie być pewni tego, że przyjęcie zostanie zorganizowane na najwyższym poziomie. Będziecie z chęcią wracali myślami do dnia, w którym przysięgliście sobie miłość przed Bogiem, a następnie świętowaliście zmianę stanu cywilnego aż do białego rana.

ZLOKALIZOWANE W OKOLICY:

Kapitan Cook

Rejtana, 12A
Luboń

AJEDEN Sp. z o.o.

Kościelna, 8
Korytowo