Zielona Firma Sp. z.o.o

Dodano: 2018-02-12

Informację


Skomentuj  • Użytkownik ernedrol dodał komentarz 2018-08-10 14:54:11
  • Zielona Firma to według mnie znawcy w temacie fotowoltaiki. To odnawialne źródło energii zdobywa coraz większe grono zwolenników. W tej firmie mozemy liczyć na projekt instalacji solarnej wraz z montażem.
  • Ocena : 5


Fotowoltaika łódź

Oceń Firmę (0 z 0 głosów)

Opis

Odnawialne źródła energii znajdują coraz szersze grono osób, które nimi się interesują. Także w Łodzi fotowoltaika stale zyskuje na popularności. Jeśli szukasz firmy, która mogłaby zaprojektować instalacje fotowoltaiczne do Twojego domu czy firmy, zajrzyj na zielona-firma.biz i zapoznaj się z ofertą jednej z firm. Zielona Firma oferuje nie tylko usługi projektowe, ale również montaż zaprojektowanych instalacji fotowoltaicznych. To, co jest ważne, firma korzysta ze sprawdzonych jakościowo komponentów, co przekłada się na dobre wykonanie instalacji fotowoltaicznych.

W jej ofercie można znaleźć również audyt techniczny i pomoc w uzyskaniu dofinansowania. Dzisiaj nadal można korzystać z dofinansowań. Nie wiadomo jednak, jak długo będą one możliwe, dlatego warto byłoby decyzję podjąć jak najszybciej.

ZLOKALIZOWANE W OKOLICY:

Apartamenty Bellamonte

Kaszelewskiego, 7c
Zakopane

AGTOM s. z o.o.

Władysława Jagiełły, 6
Kraków

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Malczewskiego, 47A
Kraków