DevPark sp. z o.o.

Dodano: 2022-06-11

Informację


  • Telefon:
  • Adres: Wspólna 15
  • Kod pocztowy: 62-052
  • Miejscowość: Komorniki
  • Link: https://unitree.app/

SkomentujNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Unitree

Oceń Firmę (0 z 0 głosów)

Opis

Firma DevPark sp. z o.o., wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz dostrzeżonym w ostatnich latach potrzebach różnych rodzajów biznesu, stara się wprowadzać odpowiednie rozwiązania. Zatrudniona kadra na bieżąco aktualizuje ofertę o nowe możliwości. Obecnie oferowaną formą wsparcia, z której mogą skorzystać między innymi programiści, jest manager testów jednostkowych UniTree.

Zasada działania aplikacji oraz przykładowe sposoby jej wykorzystywania są dostępne online, na stronie internetowej firmy. Pracownicy odpowiedzialni za sprzedaż i promocję produktu dokładają starań, by w odpowiedni sposób przedstawić zarówno prostotę tego rozwiązania, jak i jego funkcjonalność, dzięki czemu aplikacja znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Dostawca zapewnia, że kompatybilność managera testów z potrzebami rynku stoi na bardzo wysokim poziomie. Aplikacja pozwala na monitorowanie i niwelowanie błędów nie tylko z poziomu twórcy programu, ale też umożliwia weryfikację poprawności zapisu kodu przez klienta.

ZLOKALIZOWANE W OKOLICY:

THINK Sp. z o.o.

Rubież, 46
Poznań

MrGadget24

Fabryczna, 9B
Chodzież

Kaskada Hotel&Restauracja

Międzyzdrojska, 37
Poznań